Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí
TerpyZ Mutant Genetics — Orange / Tangie
O Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí
Mandarin Squeeze (Foto, Fem) je odrůda konopí z řady Orange / Tangie vyšlechtěná společností TerpyZ Mutant Genetics. Kvéte 9-10 týdnů, dosahuje výnosů L-XL, testuje na úrovni 20-25 % THC a je považována za středně náročnou na pěstování. Jedná se o feminizovanou odrůdu s výrazným citrusovým charakterem, intenzivní vůní mandarinkové pomeranče, jasným, pikantním terpenovým profilem a povznášejícími účinky.
Rychlé shrnutí
- THC
- 20-25%
- CBD
- <1%
- Doba kvetení
- 9-10 weeks
- Výnos
- L-XL
- Výška
- 100-170 cm
- Obtížnost
- Moderate
- Rodina
- Mandarin Variety × Unknown
- Šlechtitel:
- TerpyZ Mutant Genetics
Účinky
Energetic, Euphoric, Happy
Terpenový profil
Limonene, Terpinolene, Myrcene
Tipy pro pěstování
- Intense citrus terpenes
- Uplifting daytime strain
- Good stretch — train for best results
Časté otázky k odrůdě Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí
- Jaká je genetika odrůdy Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí?
- Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí je kříženec Mandarin Variety × Unknown a patří do genetické rodiny Orange / Tangie.
- Jak dlouho Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí kvete?
- Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí má dobu květu 9-10 weeks.
- Jak silná je Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí?
- Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí obvykle obsahuje 20-25% THC a <1% CBD.
- Kde koupit semena Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí?
- Semena Mandarin Squeeze Feminizovaná Semena Konopí jsou k dispozici u TerpyZ Mutant Genetics. Viz nabídky šlechtitelů níže pro důvěryhodné zdroje.
Více z
- Tangerine Dream Samonakvétací Semena Konopí
- Orange Candy XXL Samonakvétací Semena Konopí
- Sticky Orange XXL Samonakvétací Semena Konopí
- Mandarine Samonakvétací Semena Konopí
- Orange Apricot Glue XL Samonakvétací Semena Konopí
- Tropical Orange Samonakvétací Semena Konopí
- Queen of the South Feminizovaná Semena Konopí
- Orange Frappe Feminizovaná Semena Konopí
- Orange Frappe Feminizovaná Semena Konopí
- Buddha Tangie Samonakvétací Semena Konopí
- 24K Tangie Feminizovaná Semena Konopí