Mandarine Samonakvétací Semena Konopí

Sweet Seeds — Orange / Tangie

O Mandarine Samonakvétací Semena Konopí

Mandarine Auto je citrusově laděný hybrid s převažující sativou od Sweet Seeds, známý svou jasnou vůní mandarinkových pomerančů a povznášejícími, energickými účinky. Tento kmen je vynikající volbou pro denní užití, často podněcuje kreativitu a radost. Jako samonakvétací odrůda rychle roste a je považována za snadno pěstovatelnou, což ji činí vhodnou pro začátečníky. Dobře prospívá v systémech SCROG a prospívá jí střední přísun živin. Pěstitelé často sklízejí o něco dříve, aby zachovali její povznášející vlastnosti. Terpenový profil je ovládán limonenem, myrcenem a terpinolenem, což přispívá k její typické intenzivní citrusové vůni v posledních týdnech květu.

Rychlé shrnutí

THC
17-20%
CBD
<1%
Doba kvetení
8-9 weeks
Výnos
400-500g/m²
Výška
70-100cm
Obtížnost
Easy
Rodina
Mandarine × Ruderalis
Šlechtitel:
Sweet Seeds

Účinky

Energetic, Happy, Uplifted, Creative

Terpenový profil

Limonene, Myrcene, Terpinolene

Tipy pro pěstování

Časté otázky k odrůdě Mandarine Samonakvétací Semena Konopí

Jaká je genetika odrůdy Mandarine Samonakvétací Semena Konopí?
Mandarine Samonakvétací Semena Konopí je kříženec Mandarine × Ruderalis a patří do genetické rodiny Orange / Tangie.
Jak dlouho Mandarine Samonakvétací Semena Konopí kvete?
Mandarine Samonakvétací Semena Konopí má dobu květu 8-9 weeks.
Jak silná je Mandarine Samonakvétací Semena Konopí?
Mandarine Samonakvétací Semena Konopí obvykle obsahuje 17-20% THC a <1% CBD.
Kde koupit semena Mandarine Samonakvétací Semena Konopí?
Semena Mandarine Samonakvétací Semena Konopí jsou k dispozici u Sweet Seeds. Viz nabídky šlechtitelů níže pro důvěryhodné zdroje.

Více z