Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí
O Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí
Pound Cake Auto™ je vysoký hybrid se sativním nádechem a bohatým obsahem terpenů, zrozený z odrůd Strawberry Banana Auto × White Widow Auto. Byl vyšlechtěn tak, aby poskytoval obrovské výnosy, prvotřídní chuť a vyvážený high — to vše za pouhých 10 týdnů.
Rychlé shrnutí
- THC
- 15-22%
- CBD
- <1%
- Doba kvetení
- 8-10 weeks
- Výnos
- 350-500g/m²
- Výška
- 60-120cm
- Obtížnost
- Easy
- Rodina
- Pound Cake × Ruderalis
- Šlechtitel:
- Fast Buds
Účinky
Relaxed, Happy, Euphoric
Terpenový profil
Myrcene, Caryophyllene, Limonene
Tipy pro pěstování
- Thrives under 18/6 or 20/4 light cycles
- Moderate feeding schedule recommended
- Ready to harvest in 8-10 weeks from seed
Časté otázky k odrůdě Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Jaká je genetika odrůdy Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí?
- Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí je kříženec Pound Cake × Ruderalis a patří do genetické rodiny Wedding Cake.
- Jak dlouho Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí kvete?
- Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí má dobu květu 8-10 weeks.
- Jak silná je Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí?
- Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí obvykle obsahuje 15-22% THC a <1% CBD.
- Kde koupit semena Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí?
- Semena Pound Cake Samonakvétací Semena Konopí jsou k dispozici u Fast Buds. Viz nabídky šlechtitelů níže pro důvěryhodné zdroje.
Více z
- Bruce Banner Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Wedding Crasher Samonakvétací Semena Konopí
- Wedding Gelato Samonakvétací Semena Konopí
- Wedding Glue Samonakvétací Semena Konopí
- Lemon Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Chaos Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Forbidden Fruit Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Banana Kush Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Double Kush Cake Samonakvétací Semena Konopí
- L.A. Vanilla Cake Samonakvétací Semena Konopí
- Banana Cream Cake XL Samonakvétací Semena Konopí
- Ice Cream Cake Samonakvétací Semena Konopí