Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí
O Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí
Ganesh Berry od Mandala Seeds je limitovaná edice, jahodově ochucená odrůda s indickým původem. Má sladké jahodové a ovocné terpeny a poskytuje jemný relaxační účinek. Je považována za snadno pěstovatelnou s nízkou náročností na údržbu. Mandala Seeds ji uvádí jako fotoperiodický kvetoucí typ.
Rychlé shrnutí
- THC
- 18-24%
- CBD
- <1%
- Doba kvetení
- 8-9 weeks
- Výnos
- 400-550 g/m²
- Výška
- 80-160 cm
- Obtížnost
- Easy
- Šlechtitel:
- Mandala Seeds
Účinky
Relaxed, Happy, Euphoric
Terpenový profil
Myrcene, Limonene, Linalool
Tipy pro pěstování
- Limited edition — valued for berry terpenes
- Indian landrace heritage
- Easy to grow with low maintenance
Časté otázky k odrůdě Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí
- Jaká je genetika odrůdy Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí?
- Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí je kříženec Unknown × Unknown a patří do genetické rodiny Unclassified.
- Jak dlouho Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí kvete?
- Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí má dobu květu 8-9 weeks.
- Jak silná je Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí?
- Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí obvykle obsahuje 18-24% THC a <1% CBD.
- Kde koupit semena Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí?
- Semena Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí jsou k dispozici u Mandala Seeds. Viz nabídky šlechtitelů níže pro důvěryhodné zdroje.
Více z
- Satori Feminizovaná Semena Konopí
- Speed Queen Feminizovaná Semena Konopí
- Sageberry Samonakvétací Semena Konopí
- Superlicious Sativa Feminizovaná Semena Konopí
- Think Tank Feminizovaná Semena Konopí
- Flashberry Feminizovaná Semena Konopí
- 8 Miles High Samonakvétací Semena Konopí
- California Dream Feminizovaná Semena Konopí
- Beyond the Brain Feminizovaná Semena Konopí
- N' Glorious Fast Version Semena Konopí
- Hashberry Samonakvétací Semena Konopí
- Krystalica Feminizovaná Semena Konopí