Whiplash Feminizovaná Semena Konopí
O Whiplash Feminizovaná Semena Konopí
Whiplash (Foto, Fem) je neklasifikovaná odrůda konopí vyšlechtěná společností Geneseeds. Kvete 8-9 týdnů, dosahuje výnosů 450-600 g/m², testuje kolem 20-26% THC a je považována za středně náročnou na pěstování.
Rychlé shrnutí
- THC
- 20-26%
- CBD
- <1%
- Doba kvetení
- 8-9 weeks
- Výnos
- 450-600 g/m²
- Výška
- 80-180 cm
- Obtížnost
- Moderate
- Šlechtitel:
- Geneseeds
Účinky
Relaxed, Euphoric, Happy
Terpenový profil
Myrcene, Caryophyllene, Limonene
Tipy pro pěstování
- Fast onset effects
- High potency strain
- Strong Geneseeds genetics
Časté otázky k odrůdě Whiplash Feminizovaná Semena Konopí
- Jaká je genetika odrůdy Whiplash Feminizovaná Semena Konopí?
- Whiplash Feminizovaná Semena Konopí je kříženec Unknown × Unknown a patří do genetické rodiny Unclassified.
- Jak dlouho Whiplash Feminizovaná Semena Konopí kvete?
- Whiplash Feminizovaná Semena Konopí má dobu květu 8-9 weeks.
- Jak silná je Whiplash Feminizovaná Semena Konopí?
- Whiplash Feminizovaná Semena Konopí obvykle obsahuje 20-26% THC a <1% CBD.
- Kde koupit semena Whiplash Feminizovaná Semena Konopí?
- Semena Whiplash Feminizovaná Semena Konopí jsou k dispozici u Geneseeds. Viz nabídky šlechtitelů níže pro důvěryhodné zdroje.
Více z
- Satori Feminizovaná Semena Konopí
- Speed Queen Feminizovaná Semena Konopí
- Sageberry Samonakvétací Semena Konopí
- Superlicious Sativa Feminizovaná Semena Konopí
- Think Tank Feminizovaná Semena Konopí
- Flashberry Feminizovaná Semena Konopí
- Ganesh Berry Feminizovaná Semena Konopí
- 8 Miles High Samonakvétací Semena Konopí
- California Dream Feminizovaná Semena Konopí
- Beyond the Brain Feminizovaná Semena Konopí
- N' Glorious Fast Version Semena Konopí
- Hashberry Samonakvétací Semena Konopí