Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí
O Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí
Dilly Bars je sladká, lahodná pochoutka s euforickou a povznášející omamností. Účinky, ačkoli silné, nejsou nijak nezvladatelné, spíše poskytují uživateli soustředěný a příjemný čas. Ať už děláte domácí práce nebo se věnujete kreativitě psaním či uměním, Dilly Bars je nádherná „celodenní květina“ a může být přesně to, co potřebujete k medikaci v rámci běžného pracovního dne. Ačkoli tyto palice nejsou obrovské, je na ně krásný pohled. Jasně zelené, jemně poseté fialovými odstíny, jsou vždy hustě pokryty trichomy. Obvykle je zde hojnost i oranžových pestíků. Možná si budete chtít udělat fotku, než tuto „tyčinku“ rozdrtíte! Dilly Bars, beroucí si to nejlepší ze svého rodokmenu, má krémovou chuť s velmi jemnými náznaky vanilky a odstínem máty. Kouř je hladký jak při nádechu, tak při výdechu. Představte si vanilkovou zmrzlinu smíchanou s těstem na dort a dostanete představu o tom, jakou pochoutkou Dilly Bars je. Pacienti uvádějí, že tato odrůda je užitečným lékem na depresi i úzkost. Uživatelé také naznačují, že tato odrůda může být vhodná pro společenská setkání, protože některé může učinit více hovornými.
Rychlé shrnutí
- THC
- 20–25%
- CBD
- 0–1%
- Doba kvetení
- 60 days
- Výnos
- 500 g/m²
- Výška
- 120 cm
- Rodina
- Mint Chip x Cookies & Cream IX3
- Šlechtitel:
- Exotic Genetix
Časté otázky k odrůdě Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí
- Jak dlouho Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí kvete?
- Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí má dobu květu 60 days.
- Jak silná je Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí?
- Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí obvykle obsahuje 20–25% THC a 0–1% CBD.
- Kde koupit semena Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí?
- Semena Dilly Bars Feminizovaná Semena Konopí jsou k dispozici u Exotic Genetix. Viz nabídky šlechtitelů níže pro důvěryhodné zdroje.